Novosti

Kolovoz 2024
ZAJEDNIČKA copy

Dvije Prismsound super promocije samo za Vas!

Ljeto je u punom jeku, a kako se ne biste topili samo od vrućine pobrinuo se Prismsound! Dvije super promocije samo za Vas! Idemo redom:

Prva je: Super Bundle ponuda uz Lyra2 i Atlas audio sučelja! U slučaju kupovine jednog od navedenih sučelja na poklon dobivate potpuno besplatni Tracktion softver koji u redovitoj prodaji ima vrijednost od cca. 1000€. Pozor! Ova ponuda vrijedi samo do 31.8.2024. Kontaktirajte nas za više informacija. 

...a druga:  Prismsound Dream ADA-128 modularni visokokvalitetni audio konverzijski sistem je vrhunac inženjerske preciznosti i zvučne izvrsnosti. Ovaj 48-kanalni modularni audio konverter nudi neviđenu kvalitetu A/D i D/A konverzije zvuka, omogućujući vam da čujete svaku nijansu vaše glazbe s nevjerojatnom jasnoćom i detaljnošću kao nikada do sada. Njegova fleksibilna modularna arhitektura omogućuje vam da prilagodite sustav vašim specifičnim potrebama, bilo da ste producent u home studiju ili profesionalni inženjer zvuka u nekom velikom profesionalnom studiju. S Dream ADA-128 konverterom svaka snimka će zvučati kao da je snimljena u najboljem studiju na svijetu, bez obzira gdje je nastala.

Samo sada limitirana ponuda, ovaj sistem možete dobiti po super sniženoj cijeni! Ali za tu info morati ćete nas nazvati. Čekamo Vaš poziv... Što nam se brže javite veće su šanse da čete ugrabiti šansu za posebnu uštedu na ovaj sistem.

Za više informacija o pojedinim artiklima iz ove ponude klikni na sljedeći link: https://tinyurl.com/prism0824

Audio Pro Artist d.o.o. ekskluzivni je uvoznik za Prismsound program na području Republike Hrvatske. Obrati nam se s povjerenjem.

Kao i uvijek, za sva dodatna pitanja i informacije stojimo ti na raspolaganju putem društvenih mreža, emaila, osobno u poslovnici ili putem telefona. Javi nam se!

Pogledaj sve članke
recenzije kupaca

IK Multimedia iKlip Xpand podesivi držač za tablet i iPad uređaje

Marina Morović

Stabilan je i čvrst na stalku, ali tablet klizi s njega iako je u dimenzijama propisanim proizvodom, tako da je tijekom gaže više puta gotovo završio na podu. Za horizontalnu uporabu je ok, ali za vertikalnu nikako (a vertikalna je kod teksta ipak praktičnija).

Adam S2V aktivni studijski monitor (Komad)

Roko Čekalović

U usporedbi s A7X modelom koji sam imao prije, ovo je popriličan upgrade. Jasniji su u kompletnom frekventnom spektru. Soundstage je nevjerojatan. Od dubine i širine cijele zvučne slike do jasnoće pojedinačnih elemenata i instrumenata. Posebno me oduševilo koliko dobro reproduciraju low-mid i koliko su prirodni visoki s novim S-ART tweeterom, nema apsolutno nikakvog zamora ušiju. Sama konstrukcija monitora se nema što komentirati, built like a tank! Koristim ih uz Adam Sub8 i prezadovoljan sam generalnom kvalitetom, 11/10!

Eliminator Furious Five RG LED rasvjetno tijelo

Branko Belosevic

Odličan, odličan 5/1 komad rasvjete. Za manje setupove sa dva takva Eliminatora i još par rasvj. tijela rješavam sve. Preporučam, vrijedi više nego što košta.

PreSonus AIR12 aktivna zvučna kutija (Komad)

Luka Klapan

Odlični zvučnici i odličan zvuk. Hvala Audio Pro timu na dobroj preporuci.

American DJ VF1100 uređaj za maglu

Branko Belosevic

Za moje potrebe savršena mašina, imam dvije takve! Vrijede tri puta više nego što koštaju!

Adam T5V aktivni studijski monitor (Komad)

Josip Rakić

Kupio prije 3 godine u poslovnici u Zagrebu za potrebe kućnog studia. Od tada pa do sada, niti jednog problema i zvuk je kristalan kao i prvog dana. Najbolji je u klasi 5-inčnih monitora, koji se preporučaju za bedroom produkcije. Na prvo slušanje sam odmah rekao da je to to. Svaka preporuka!

PreSonus Eris 3.5 2nd Gen aktivni studijski monitori (Par)

Dominik Gašparić

Zvučnici kupljeni prije nešto više od 2 mjeseca, prvi studijski monitori u životu. Za tu cijenu best buy, zvuk kristalno čist, jasan, monitori od samo 50W, bio sam malo skeptičan no kada sam ih upalio šok, sve preporuke! Veliko hvala ljubaznim djelatnicima koji su mi povratno javili da su zvučnici dostupni za kupovinu. Svakako se ponovno vidimo!

Schecter Solo-II Apocalypse Red Reign električna gitara

Ivica Glavočić

Fantastičan instrument. Ultra hot pickupi, odličan zvuk za rock i metal. Svaka komponenta je izuzetno kvalitetna, trpi bez pogovora maltretiranje, litre znoja, drži štim bez greške. Nakon skoro 3 godine svirke jedino što je otišlo je volume pot, ali to je potrošna roba i zamjena je za očekivati. Sve preporuke.

PreSonus Eris E3.5 aktivni studijski monitori (Par)

Adis Hodzic

Rade svoj posao i vise nego dobro, super entry-level monitoring sistemcic. Definitivno bih preporucio ulaganje i u Eris Sub 8. Hvala, Audio Pro!

beyerdynamic DT 900 PRO X studijske slušalice

Darko Gorišek

Dobra cijena. Vrlo dobra kvaliteta izrade slušalica. Odličan zvuk, prozračan i detaljan. Nisu prenaporne basom, taman (nipošto preslab). Trenutno uparene sa iFi Zen DAC v2 - preporuka, zvuče vrhunski. Lijepo leže na glavi.

Artikl je dodan u košaricu

Količina: