Dizajnirana kao idealno pretpojačalo za svaku primjenu, lampaška pretpojačala TPS II i DPS II dodaju toplinu i teksturu svakom audio izvoru. Ove dvokanalne visokoučinkovite pretpojačala koriste ručno odabranu 12AX7A lampu u ulaznom sklopu niske razine šuma. To, zajedno s ART-ovom vlasničkom V3™ (Varijabilna lampaška karakteristika) tehnologijom i varijabilnom ulaznom impedancijom, omogućuje TPS II i DPS II pretpojačalima isporuku izvanrednih performansi iz isplativih rack montažnih rješenja u jednom U formatu.
Pregled
V3™ Tehnologija
V3™ pruža optimizirane referentne točke za početak procesa snimanja. V3™ predlošci su kreirani i precizno podešeni od strane nekih od vrhunskih studijskih i live-sound inženjera u industriji. V3™ tehnologija omogućuje odabir između mnoštva predložaka dizajniranih za gitare (električne i akustične), klavijature, bas gitare, bubnjeve, vokale i još mnogo toga.
Varijabilna ulazna impedancija
Varijabilna ulazna impedancija dodatno povećava zvučni potencijal TPS II & DPS II pretpojačala. Pruža potpuno nove zvučne teksture i ton mijenjanjem ulazne impedancije pretpojačala, što zauzvrat mijenja način na koji mikrofon reagira na opterećenje pretpojačala. To stvara širok raspon novih zvučnih mogućnosti s bilo kojim modernim ili vintage kondenzatorskim, ribon ili dinamičkim mikrofonom.
Varijabilna kontrola impedancije je beskonačno varijabilna, omogućujući mnogo finiju kontrolu i mogućnost podešavanja pretpojačala na idealnu točku mikrofona. Značajka obično dostupna samo na mnogo skupljim i ekskluzivnijim mikrofonskim pretpojačalima.
Izuzetno širok dinamički raspon
DPS II i TPS II mogu prihvatiti vrhove do +20dB, održavajući dinamički raspon preko 120dB s nevjerojatno niskom distorzijom. LED mjerenje ulaza nadzire razinu signala ulaznog pojačala, tako da se može postići maksimalno pojačanje bez klipinga pretpojačala na ulazu.
OPL™ (Limiter za zaštitu izlaza)
ART-ov OPL™ (Limiter za zaštitu izlaza) precizno i točno kontrolira i održava vršni izlazni signal. OPL™ sklop je ključan za zaštitu sljedeće karike u signalnom lancu – kao što je sistem za snimanje na tvrdi disk ili zvučna kartica – jer za razliku od analognog klipinga koji zvuči muzikalno i ponekad ugodno, digitalni kliping je neugodan i često fatalan za visokotonce monitora.
Svestran insert loop petlja na svakom kanalu omogućuje pristup dodatnoj obradi signala ili izravan pristup visokokvalitetnom A/D konverteru. Zasebne kontrole pojačanja na analognim i digitalnim izlazima omogućuju optimiziranje uređaja za istovremene primjene.
Značajke
-
Varijabilna ulazna impedancija
-
Poboljšani V3™ predlošci varijabilne lampaške karakteristike
-
LED mjerač ulaza s analognim mjeračem izlaza
-
Poboljšana ART lampaška tehnologija dodaje toplinu
-
Automatski prebacuje između instrument i mikrofonskog pretpojačala
-
Širok frekvencijski odziv (5Hz/50kHz)
-
Poboljšani OPL™ limiter za zaštitu izlaza