Echo Fix EF-X2 je uređaj koji je bio vrijedan čekanja! Tape echo nastavlja tradiciju popularnih efekata koji su pomoću magnetofonske vrpce reproducirali jedinstveni 'svemirski' zvuk. Echo fix EF-X2 objedinjuje najbolje iz različitih Rolandovih modela. Tako ćete na njemu uz klasični tape echo zvuk dobiti i pravi spring reverb, DSP reverb i chorus, kao i pretpojačalo za gitaru. Tu je i funkcija 'sound on sound' (vrsta loopera). Motor koji pokreće eho se može isključiti u slučaju da želite svirati samo s reverbom, što produljuje trajanje glava. Sjajna značajka je i CV ulaz za vanjsko kontroliranje trajanja delaya. Ovaj uređaj je robusno izrađen za dugo trajanje. Tvrtka Echo-Fix ima 10-godišnje iskustvo u proizvodnji i servisu starih Rolandovih trakaških uređaja, pa je tako osigurana podrška i rezervni dijelovi. Ovo je verzija s prednjom pločom u plavoj boji.
Da bi ste ostavili recenziju morate biti prijavljeni. Prijava/Registracija.
Ako se želite predomisliti možete to napraviti za sek.
U slučaju odustajanja od kupnje Audio Pro Artist d.o.o. zadržava pravo potraživanja sredstava od strane kupca (po potrebi i sudskim putem)
Željko Pomper
Odličan procesor,i nije skup koliko vrijedi....
Marina Morović
Stabilan je i čvrst na stalku, ali tablet klizi s njega iako je u dimenzijama propisanim proizvodom, tako da je tijekom gaže više puta gotovo završio na podu. Za horizontalnu uporabu je ok, ali za vertikalnu nikako (a vertikalna je kod teksta ipak praktičnija).
Roko Čekalović
U usporedbi s A7X modelom koji sam imao prije, ovo je popriličan upgrade. Jasniji su u kompletnom frekventnom spektru. Soundstage je nevjerojatan. Od dubine i širine cijele zvučne slike do jasnoće pojedinačnih elemenata i instrumenata. Posebno me oduševilo koliko dobro reproduciraju low-mid i koliko su prirodni visoki s novim S-ART tweeterom, nema apsolutno nikakvog zamora ušiju. Sama konstrukcija monitora se nema što komentirati, built like a tank! Koristim ih uz Adam Sub8 i prezadovoljan sam generalnom kvalitetom, 11/10!
Branko Belosevic
Odličan, odličan 5/1 komad rasvjete. Za manje setupove sa dva takva Eliminatora i još par rasvj. tijela rješavam sve. Preporučam, vrijedi više nego što košta.
Luka Klapan
Odlični zvučnici i odličan zvuk. Hvala Audio Pro timu na dobroj preporuci.
Za moje potrebe savršena mašina, imam dvije takve! Vrijede tri puta više nego što koštaju!
Josip Rakić
Kupio prije 3 godine u poslovnici u Zagrebu za potrebe kućnog studia. Od tada pa do sada, niti jednog problema i zvuk je kristalan kao i prvog dana. Najbolji je u klasi 5-inčnih monitora, koji se preporučaju za bedroom produkcije. Na prvo slušanje sam odmah rekao da je to to. Svaka preporuka!
Dominik Gašparić
Zvučnici kupljeni prije nešto više od 2 mjeseca, prvi studijski monitori u životu. Za tu cijenu best buy, zvuk kristalno čist, jasan, monitori od samo 50W, bio sam malo skeptičan no kada sam ih upalio šok, sve preporuke! Veliko hvala ljubaznim djelatnicima koji su mi povratno javili da su zvučnici dostupni za kupovinu. Svakako se ponovno vidimo!
Ivica Glavočić
Fantastičan instrument. Ultra hot pickupi, odličan zvuk za rock i metal. Svaka komponenta je izuzetno kvalitetna, trpi bez pogovora maltretiranje, litre znoja, drži štim bez greške. Nakon skoro 3 godine svirke jedino što je otišlo je volume pot, ali to je potrošna roba i zamjena je za očekivati. Sve preporuke.
Adis Hodzic
Rade svoj posao i vise nego dobro, super entry-level monitoring sistemcic. Definitivno bih preporucio ulaganje i u Eris Sub 8. Hvala, Audio Pro!
Audio Pro Artist d.o.o.
Email nije u odgovarajućem formatu.
Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje kolačiće (cookies). Više informacija.