• lt-dante-1-500x322

Lynx LT-DANTE Expansion kartica

Gotovina / Virman 846,11 € MPC: 995,43 € (-15%)
Isporučivo po narudžbi Na stanju u:
Dodaj u listu želja Obavijesti me kad artikl postane raspoloživ

LT-DANTE Lslot sučelje namijenjen za Aurora i Hilo konvertere. Ovaj sučelje je dvodijelno proširenje koje podržava Dante audio mrežni standard prihvaćen od mnoštva audio proizvođača za korištenje na konvertima uživo, u studiju, za broadcast ili komercijalne instalacijske aplikacije. Koristi standardni i cjenovno pristupačni CAT5 ili CAT6 kabel, podrška za do 32-kanala @ 96kHz, 16-kanala@ 192kHz, izuzetno niska latencija, dizajnirano i proizvedeno u USA, Lynx Studio Technology.

0 Recenzija

Kupili ste ovaj artikl? Napišite nam svoje mišljenje o njemu.

OPIS PROIZVODA

Pregled

Lynx Studio Technology predstavlja LT-DANTE LSlot sučelje za Aurora i Hilo konvertere. LT-DANTE je dvoportna ekspanzijska kartica koja podržava Dante standard audio umrežavanja, usvojen od strane brojnih proizvođača audio opreme za upotrebu u live, studijskim, broadcast i komercijalnim instalacijama.

Ključne značajke

  • Omogućuje jednostavno povezivanje s Dante audio mrežom za Hilo ili Aurora konvertere.
  • Izuzetno niska latencija.
  • Koristi standardne i pristupačne CAT 5 i CAT 6 kabele.
  • Dizajnirano i proizvedeno u SAD-u od strane Lynx Studio Technology.

LT-DANTE LSlot kartica može se instalirati u bilo koji postojeći Hilo ili Aurora uređaj uz jednostavno i besplatno ažuriranje firmwarea. Osim toga, Lynx istovremeno nudi Aurora i Hilo modele opremljene Dante tehnologijom. Ti modeli su:

  • Hilo-DNT u crnoj i srebrnoj boji
  • Aurora(n) 32-DNT
  • Aurora(n) 24-DNT
  • Aurora(n) 16-DNT
  • Aurora(n) 8-DNT
  • Aurora 16-DNT
  • Aurora 8-DNT

LT-DANTE omogućuje povezivanje Aurora i Hilo uređaja s Dante audio mrežama. Dante je višekanalno rješenje za audio umrežavanje koje je razvio Audinate. Vodeći svjetski proizvođači profesionalne audio opreme usvojili su Dante, čineći ga standardom za digitalno audio umrežavanje za snimanje, live nastupe, broadcast i komercijalne instalacije.

Dante audio umrežavanje koristi standardne IP mreže za prijenos visokokvalitetnog, nekomprimiranog zvuka s gotovo nultom latencijom. To je najekonomičnije, najsvestranije i najjednostavnije rješenje za audio umrežavanje, skalabilno od jednostavnih instalacija do mreža velikog kapaciteta koje podržavaju tisuće audio kanala. Hilo i Aurora su očigledan izbor među integratorima jer njihova neobojena audio konverzija pruža nekomprimirani visokokvalitetni zvuk koji Dante prenosi preko mreže.

Dante omogućuje zamjenu više analognih ili višekanalnih kabela jednim pristupačnim Ethernet kabelom za siguran i pouzdan prijenos visokokvalitetnog višekanalnog zvuka. Standardni Gigabit routeri mogu distribuirati signale kroz cijeli objekt. Uz Dante softver, mreža se može jednostavno proširiti i rekonfigurirati s nekoliko klikova mišem. Trenutno su dostupni stotine audio proizvoda s podrškom za Dante. Lynx Aurora i Hilo konverteri imaju dokazanu povijest u tisućama profesionalnih studija i audio produkcijskih objekata diljem svijeta. Lynx je dugo bio lider u ponudi opcija povezivosti, izbora računalnih platformi i proaktivne korisničke podrške. LT-DANTE kartica nadopunjuje ovu ostavštinu.

Pritiskom na dugme “Potvrdite”
obavezni ste na kupovinu artikla ukoliko Vaša ponuda bude najveća.

Artikal:
Aktualna ponuda:
Vaša ponuda:

U slučaju odustajanja od kupnje Audio Pro Artist d.o.o. zadržava pravo potraživanja sredstava od strane kupca (po potrebi i sudskim putem)

Vidjeli ste bolju cijenu na nekom drugom mjestu?

Pošaljite nam link i sa zadovoljstvom ćemo učiniti što je u našoj moći kako bismo pružili istu ili bolju cijenu za isti proizvod.

Link na stranicu gdje si vidio bolju cenu:  
Želiš primiti odgovor od nas na tvoju prijavu? Ostavi nam mail adresu.    
Želiš da ti napravimo ponudu na tvoje ime i prezime. Molimo upiši nam na koga da navedemo ponudu:
recenzije kupaca

Arturia MiniLab 3 White MIDI kontroler

Damir Kletuš

Arturia MiniLab 3 je kompaktna MIDI klavijatura koja nudi puno više nego što sugerira njezina veličina. Kontrole su pregledne, kvaliteta tipki je vrlo dobra, a padovi prosječni. Bolji su na Akai MPK seriji. Mala zamjerka je što nema zasebne transport kontrole bez shift kombinacije (rec/play/stop). Uz klavijature dolazi bogat softverski paket; Analog Lab Intro, ulazna verzija popularnog Arturia softverskog instrumenta koji odlično funkcionira s navedenom klavijaturom zahvaljujući unaprijed podešenom mapiranju. NI Komplete 15 Select (možete odabrati jednu od tri ponuđene edicije, Beats, Band ili Electronic). Ova izmjena je od svibnja prošle godine umjesto NI The Gentleman, ali odabirom Band edicije dobivate i ovaj klasični piano. Vrijednost navedenog paketa u slobodnoj prodaji iznosi 99€. Uz povoljnu cijenu i ranije navedene karakteristike, MiniLab 3 predstavlja jedan od najboljih izbora u svojoj klasi. SPECIAL – „Arturia Analog Lab potpuno GRATIS!!!” Kupljene za vrijeme specijalne, promotivne ponude u kojoj se kupcima poklanjao serijski broj za aktivaciju Analog Lab Pro softverskog paketa vrijednosti 199€. Veliko HVALA audio pro ekipi! :)

Mooer GE150 PRO gitarski efekt procesor

Željko Pomper

Odličan procesor,i nije skup koliko vrijedi....

IK Multimedia iKlip Xpand podesivi držač za tablet i iPad uređaje

Marina Morović

Stabilan je i čvrst na stalku, ali tablet klizi s njega iako je u dimenzijama propisanim proizvodom, tako da je tijekom gaže više puta gotovo završio na podu. Za horizontalnu uporabu je ok, ali za vertikalnu nikako (a vertikalna je kod teksta ipak praktičnija).

Adam S2V aktivni studijski monitor (Komad)

Roko Čekalović

U usporedbi s A7X modelom koji sam imao prije, ovo je popriličan upgrade. Jasniji su u kompletnom frekventnom spektru. Soundstage je nevjerojatan. Od dubine i širine cijele zvučne slike do jasnoće pojedinačnih elemenata i instrumenata. Posebno me oduševilo koliko dobro reproduciraju low-mid i koliko su prirodni visoki s novim S-ART tweeterom, nema apsolutno nikakvog zamora ušiju. Sama konstrukcija monitora se nema što komentirati, built like a tank! Koristim ih uz Adam Sub8 i prezadovoljan sam generalnom kvalitetom, 11/10!

Eliminator Furious Five RG LED rasvjetno tijelo

Branko Belosevic

Odličan, odličan 5/1 komad rasvjete. Za manje setupove sa dva takva Eliminatora i još par rasvj. tijela rješavam sve. Preporučam, vrijedi više nego što košta.

PreSonus AIR12 aktivna zvučna kutija (Komad)

Luka Klapan

Odlični zvučnici i odličan zvuk. Hvala Audio Pro timu na dobroj preporuci.

American DJ VF1100 uređaj za maglu

Branko Belosevic

Za moje potrebe savršena mašina, imam dvije takve! Vrijede tri puta više nego što koštaju!

Adam T5V aktivni studijski monitor (Komad)

Josip Rakić

Kupio prije 3 godine u poslovnici u Zagrebu za potrebe kućnog studia. Od tada pa do sada, niti jednog problema i zvuk je kristalan kao i prvog dana. Najbolji je u klasi 5-inčnih monitora, koji se preporučaju za bedroom produkcije. Na prvo slušanje sam odmah rekao da je to to. Svaka preporuka!

PreSonus Eris 3.5 2nd Gen aktivni studijski monitori (Par)

Dominik Gašparić

Zvučnici kupljeni prije nešto više od 2 mjeseca, prvi studijski monitori u životu. Za tu cijenu best buy, zvuk kristalno čist, jasan, monitori od samo 50W, bio sam malo skeptičan no kada sam ih upalio šok, sve preporuke! Veliko hvala ljubaznim djelatnicima koji su mi povratno javili da su zvučnici dostupni za kupovinu. Svakako se ponovno vidimo!

Schecter Solo-II Apocalypse Red Reign električna gitara

Ivica Glavočić

Fantastičan instrument. Ultra hot pickupi, odličan zvuk za rock i metal. Svaka komponenta je izuzetno kvalitetna, trpi bez pogovora maltretiranje, litre znoja, drži štim bez greške. Nakon skoro 3 godine svirke jedino što je otišlo je volume pot, ali to je potrošna roba i zamjena je za očekivati. Sve preporuke.

Artikl je dodan u košaricu

Količina: