Predstavljamo gitaru Crossroads TWCRO, remek-djelo izrade i tonske izvrsnosti koje utjelovljuje bit tradicionalne akustične glazbe. Dizajnirana imajući na umu pronicljive glazbenike, ova gitara kombinira bezvremensku estetiku s vrhunskim materijalima za pružanje bogatog i rezonantnog zvučnog iskustva. U srcu Crossroads TWCRO leži njegov prepoznatljivi orkestarski oblik tijela, pomno izrađen da ponudi savršenu ravnotežu udobnosti i projekcije. Ova elegantna silueta osigurava ugodno iskustvo sviranja, bilo da nastupate na pozornici ili vježbate u udobnosti vlastitog doma. Gornji dio TWCRO-a izrađen je od visokokvalitetnog mahagonija, izbor cijenjen zbog toplih i osjetljivih tonskih karakteristika. Poznat po svojoj sposobnosti da proizvede duboke, bogate niske i artikulirane visoke tonove, mahagonij daje gitari izrazitu zvučnu osobnost koja je idealna za širok raspon stilova sviranja i glazbenih žanrova. Gornji dio od mahagonija nadopunjuju stražnja i bočne strane, također izrađene od istog vrhunskog drva mahagonija. Ovo pomno odabrano drvo zvuka ne samo da poboljšava ukupnu rezonanciju i sustain gitare, već također doprinosi njezinoj zapanjujućoj vizualnoj privlačnosti. Sa svojom bogatom, whiskey-smeđom nijansom i suptilnim zrnatim uzorcima, stražnja i bočne strane od mahagonija dodaju element prirodne ljepote estetici instrumenta.
Da bi ste ostavili recenziju morate biti prijavljeni. Prijava/Registracija.
Ako se želite predomisliti možete to napraviti za sek.
U slučaju odustajanja od kupnje Audio Pro Artist d.o.o. zadržava pravo potraživanja sredstava od strane kupca (po potrebi i sudskim putem)
Branko Belosevic
Odličan, odličan 5/1 komad rasvjete. Za manje setupove sa dva takva Eliminatora i još par rasvj. tijela rješavam sve. Preporučam, vrijedi više nego što košta.
Luka Klapan
Odlični zvučnici i odličan zvuk. Hvala Audio Pro timu na dobroj preporuci.
Za moje potrebe savršena mašina, imam dvije takve! Vrijede tri puta više nego što koštaju!
Josip Rakić
Kupio prije 3 godine u poslovnici u Zagrebu za potrebe kućnog studia. Od tada pa do sada, niti jednog problema i zvuk je kristalan kao i prvog dana. Najbolji je u klasi 5-inčnih monitora, koji se preporučaju za bedroom produkcije. Na prvo slušanje sam odmah rekao da je to to. Svaka preporuka!
Dominik Gašparić
Zvučnici kupljeni prije nešto više od 2 mjeseca, prvi studijski monitori u životu. Za tu cijenu best buy, zvuk kristalno čist, jasan, monitori od samo 50W, bio sam malo skeptičan no kada sam ih upalio šok, sve preporuke! Veliko hvala ljubaznim djelatnicima koji su mi povratno javili da su zvučnici dostupni za kupovinu. Svakako se ponovno vidimo!
Ivica Glavočić
Fantastičan instrument. Ultra hot pickupi, odličan zvuk za rock i metal. Svaka komponenta je izuzetno kvalitetna, trpi bez pogovora maltretiranje, litre znoja, drži štim bez greške. Nakon skoro 3 godine svirke jedino što je otišlo je volume pot, ali to je potrošna roba i zamjena je za očekivati. Sve preporuke.
Adis Hodzic
Rade svoj posao i vise nego dobro, super entry-level monitoring sistemcic. Definitivno bih preporucio ulaganje i u Eris Sub 8. Hvala, Audio Pro!
Darko Gorišek
Dobra cijena. Vrlo dobra kvaliteta izrade slušalica. Odličan zvuk, prozračan i detaljan. Nisu prenaporne basom, taman (nipošto preslab). Trenutno uparene sa iFi Zen DAC v2 - preporuka, zvuče vrhunski. Lijepo leže na glavi.
Josip Jakopovic
Kupio sam ovu gitaru, promijenio brend žica na Elixir 9-46, malo spustio floyd da action bude niži, osim toga, setup je bio savršen, gitara je fenomenalna, floyd drži štim savršeno, ne mogu biti zadovoljniji.
Igračka. Kupio sam ga za svirku na elektroakustičnoj gitari i za tu svrhu je dobar. Za eletričnu baš i ne, pojačala zvuče loše, sintetički i neprirodno, cab-ovi su očajni (nema IR), upotrebljivih ima samo 2-3, ostalo je baš jako loše. Efekti su srednja žalost, neki su OK, neki su katastrofa poput kompresora. Nakon dosta uloženog truda uspio sam dobiti upotrebljive osnovne patch-eve za električnu gitaru (clean, crunch, hard rock, solo) ali zvuk nije niti blizu modernim modelerima poput Nux-a ili Ampera, a Line6 POD GO ga pojede za doručak. Zaključak: za akustiku i vježbu je OK, sve ostalo, zaboravite.
Audio Pro Artist d.o.o.
Email nije u odgovarajućem formatu.
Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje kolačiće (cookies). Više informacija.